Подяка ТОВ "Полігон"

Зображення користувача Sashok.

Ми пишаємося, що в нашій компанії працюють співробітники з відмінними людськими якостями, які не один раз підтвердили даний факт. Одним з таких прикладів є колеги Черкаської філії. У непростий для України час, в Черкасах була обладнана потужна лінія з переробки та сушці овочів, які є інгредієнтами для справжніх українських супів і борщів. Це унікальне виробництво дозволяє нагодувати тисячі солдатів АТО. Волонтери Громадянської організації "Спільна справа - Нагодуй солдата" звернулися з проханням допомогти в організації виробничого процесу до наших співробітників. Колектив Черкаської філії відгукнувся, і у вільний від роботи час, допомагали Громадянської організації, за що від імені міського голови м Черкаси, отримали Подяку.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. 

Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. 

Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et.

×
×
× Вставте вашу електронну пошту