Новини

Вітаємо Вас з чудовим святом Незалежності України! Бажаємо миру, добра, натхнення, сил!
Серпень 24, 2015
Цікава задумка проведення BTL- акції київських колег напередодні Дня захисту дітей
Червень 01, 2015
Ми пишаємося, що в нашій компанії працюють співробітники з відмінними людськими якостями, які не один раз підтвердили даний факт. Одним з таких прикладів є колеги Черкаської філії. У непростий для України час, в Черкасах була обладнана потужна лінія з переробки та сушці овочів, які є інгредієнтами для справжніх українських супів і борщів. Це унікальне виробництво дозволяє нагодувати тисячі солдатів АТО.
Травень 25, 2015
Напередодні травневих свят поспішаємо повідомити Вам приємні новини нашої компанії. Квітень був продуктивний і насичений багатьма подіями. Хотілося б відзначити значний внесок наших співробітників у розвиток проекту "Домашній інтернет "Київстар". І так: - Кращим супервайзером Дніпропетровського кластеру за підсумками останніх 6 місяців став Коротюк Олександр; - Своїми результатами нас порадували колеги Львівського і Харківського відділів продажів за виконання планових показників за місяць;
Квітень 30, 2015
Спорт є невід'ємною частиною нашого колективу. Приємно усвідомлювати той факт, що для наших співробітників спорт є активатором гарного настрою, стимулює фізичну підготовку і всіляко сприяє вдосконаленню вольових якостей. У вільний час для підняття бойового духу чоловіча частина співробітників головного офісу займається футболом. Неодноразово ми ставали переможцями. Жіноча половина колективу завжди вболіває та всіляко підтримує наших спортсменів. Ми віримо в успіх і бажаємо підкорення нових спортивних вершин.
Квітень 30, 2015

Сторінки

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. 

Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. 

Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et.

×
×
× Вставте вашу електронну пошту